2020 Saç Faça Modelleri
Kuaför

2020 Saç Faça Modelleri

Erkek saç trendinde 2020 saç faça modelleri büyük ilgi çekmektedir. İlginç ve sıra dışı görünen bu tarz stiller sizi çok farklı gösterecek. Bir değişiklik yapacaksanız kesinlikle saçlarınıza faça denemelisiniz. Bu tarz saç modelleri için usta berber arıyorsanız hemen bizim web sitemizi ziyaret edin. Size tamamen profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Size profesyonel olarak sunduğumuz hizmetler ise şunlar olmaktadır;

  • Saç ve sakal tıraşı
  • Manikür ve pedikür
  • Yüz ve cilt bakımı

Bunlar size sunduğumuz hizmetler olmaktadır. Tüm hizmetlerimizi asla tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz. Genç ve kaliteli erkek berberi olarak sizi bekliyoruz.

Kaliteli Ve Hijyenik Hizmet

Günümüz şartlarına göre temizlik önlemlerimizin her zaman tam olduğundan emin olabilirsiniz. Önlük, dezenfektan, temiz araç gereçler ya da saç bakım ürünlerini sürekli değiştiriyoruz ve temizliyoruz. Aynı zamanda, dükkanın yerleri, masalar, aynalar, koltuklar devamlı olarak temizlenmektedir.

Saç fırçaları, makas, fön makinesi gibi mikrop yayma ihtimali olan ürünleri de sürekli temizliyoruz. Saç fırçalarını mümkün olduğunca arttırmaya ve sürekli temizlemeye çalışıyoruz. En kaliteli şampuan ve krem markalarını kullanıyoruz. Mükemmel bir kuaför olarak kaliteden asla ödün vermiyoruz.

2020 Saç Faça Modelleri
2020 Saç Faça Modelleri

Saçlara Faça Trendi

Faça kısa saç modellerine uygulanır. Çoğu zaman 3 numara saç yaptırıp yanlara faça attırmak isteyen müşteriler olur. Siz de güvenilir bir berber olarak istediğiniz faça modelini bizden isteyebilirsiniz. Alt kısmı kazıtıp, ön kısımları bırakabilirsiniz. Böylece Yan ön kısımlara faça atılır ve oldukça şık durur. Çeşitli faça modelleri vardır. İsterseniz yüz şeklinize uygun faça modelini sizin için biz tasarlarız. Faça modeli belirlerken alın yapısı yüz uzunluğu ve çene şekli gibi faktörler göz önüne alınır.

Bizi Tercih Edin

Oldukça titiz bir şekilde çalışıyoruz. Erkeğe dair her şey hakkında tecrübemiz ve donanımımız var. Gerek bakım ürünleri, gerek yeterli ekipman, gerekse ilgili ve çalışkan personel konusunda eksiksiziz. Müşterilerimiz bizim için her zaman çok özel ve değerlidir. Tüm isteklerinizi kusursuz bir şekilde yerine getirmek birinci görevimizdir. Saçlar, yüz ve cilt bakımı, sakal-bıyık tıraşı ve daha pek çok hizmet için Ertugruldemir.com adresimizi ziyaret edin.

Bir cevap yazın