Cilt Bakımı
Hizmetlerimiz

Cilt Bakımı

Güzel bir cilt herkesin hayalidir. Genellikle cilt bakımı konusunda kadınlar daha hevesli ve özenli gibi görünse de aslında erkeklerde cilt bakımı da çok rağbet görmektedir. Cilt bakımı için öncelikle etkili bir cilt temizleme rutini olmalıdır. Doğru tekniklerle cilt temizliği yapılırsa, harika bir cilt için ilk adım atılmış olur.

Erkekler İçin Etkili Cilt Bakımı

Biz, erkekler için her türlü bakım hizmetini sağlamaktayız. Cilt bakımının yanı sıra, manikür, pedikür saç kesimi ve saç modelleri hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Siz de güzel bir bakım yapmak istiyorsanız, erkeklerde cilt bakımı aşamaları hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

Bu aşamalar şunlardır;

  • Cilt temizleme
  • Cilt nemlendirme
  • Yüz maskesi uygulama
  • Yüz beyazlatma işlemi (isteğe bağlı)

Bu aşamaları uygulamalısınız. Eğer kaşlarınızdan rahatsızsanız bunun için kaş alma işlemlerimizi de uygulayabiliriz.

Cilt Bakımı
Cilt Bakım Hizmeti

Cilt Temizleme

Cilt temizlemek için ilk yapılması gereken, cilt tipini doğru belirleyip ona göre cildi temizlemek olmaktadır. Cilt tipinizi belirleyerek sizin için uygun bir cilt temizleme planı oluşturabiliriz. Yağlı ciltler için, su bazlı ürünler kullanıyoruz. Kuru ciltler için ise daha yağ bazlı ve nemlendirici içeriğe sahip ürünleri uyguluyoruz. Daha sonra da nemlendirici ile nemlendirerek güzel bir cilde sahip olmanızı sağlıyoruz.

Yüz Maskesi

Siz de erkeklerde cilt bakımı hizmeti hakkında yüz maskesinin nasıl olduğunu merak ediyorsanız, salonumuza başvurun. Siyah noktalarınızdan kurtulmanız için en etkili maskeleri uyguluyoruz. Maske için ise, temiz, tıraş olmamış ve yarasız bir cilt gereklidir. Bunun yanı sıra güneşte yanmış ciltlere maske uygulamıyoruz. Bu uygulama aylık ya da haftalık olarak düzenli bir şekilde uygulanmalıdır. Cilt temizlendikten sonra uygulanır.

Yüz Beyazlatma

Bazen erkekler de kadınlar gibi yüz beyazlatma işlemi uygulamak isteyebilir. Bu işlem için sizlere bazı önerilerimiz olacak. Bu öneriler arasında, yoğurt, limon, pirinç suyu, Hindistan cevizi yağı ve zerdeçal karışımı ile tam buğday unu maskesi önerebiliriz. Bu malzemelerden herhangi birini kullanarak cildiniz için sağlıklı ve etkili bir maske hazırlayabilirsiniz. Bu maskeyi de düzenli bir şekilde uygulayarak yüzünüzü istediğiniz gibi beyazlatabilirsiniz.

Bir cevap yazın