En Trend Dağınık Saç Modelleri
Kuaför

En Trend Dağınık Saç Modelleri

Herkes yaz aylarının gelmesi ile dağınık saç modelleri tiplerine merak ediyor. Ülkemizde çok tutulan saç tiplerini herkes merak ediyor. Erkek kuaförleri de bu saç modellerini uygulamak için birbiri ile yarışıyor. Ancak hangi kuaför en iyisi bunu tahmin etmek oldukça zor oluyor.

En iyi erkek kuaförü müşterisini iyi tanıyan ve ona karşı nazik davranandır. Müşterisinin her istediğini harfiyen yerine getirendir. Müşterisinin isteğini tam olarak yerine getiremeyen erkek kuaförler insanlar tarafından tercih edilmemeye başlanır.

Dağınık Saç Modeli Tipleri Nelerdir?

Kadınlara göre erkekler dağınık saç modellerini daha çok tercih ediyor. Özellikle genç erkekler dağınık saç modellerini tercih etmekteler. En çok yakışan saç modelleri arasında genelde dağınık saç modelleri yer alıyor. Dağınık saç tipleri her erkek için farklı şekillerde yapılabilir. Dağınık saç tipindeki erkekler spor giyim moda tarzı ile saç tarzlarını kombine edebilirler.

Dağınık Saç Modelleri
Dağınık Saç Modelleri

Saç Kuaförü Hizmeti

Ertuğrul Demir olarak dağınık saç da dahil olmak üzere her türlü saç modelinde hizmet veriyoruz. İstanbul’da en çok tercih edilen erkek kuaförleri arasında yer almaktayız. Sektördeki en iyi firmalardan biri olarak hemen hemen tüm erkek saç modelleri en iyi şekilde müşterilerimize uygulamaktayız. Güler yüzlü hizmetimizle sizleri Ulus kuaför mekânımızda bekliyoruz.

İşletmemizde birçok farklı meslek grubuna hizmet veriyoruz. Bu meslek grupları arasında şu önemli meslek dalları bulunuyor;

  • Ses sanatçıları
  • Futbolcular
  • Siyasetçiler
  • Zengin iş insanları

Görüldüğü üzere oldukça kaliteli bir müşteri portföyümüz mevcuttur. Siz de kaliteli berber hizmeti almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Kurucumuz Ertuğrul Demir, 30 yaşında olup yenilikçi düşünceleri ile her daim kuaför piyasasında öncü marka olmayı hedeflemektedir. Etiler Kuaför ihtiyaçlarınızda sizlere yardımcı olmak için bekliyoruz.

Ertuğrul Demir Hijyen ve Sağlık Koşulları Nasıldır?

Hijyen ve sağlık koşulları olarak da müşterilerimizin durumlarını önemsiyoruz. Havlu, makas ve benzeri diğer berber aletlerinin temizliklerine dikkat ederek herhangi bir sağlık sorunu yaşanmamasını sağlıyoruz. Bu konuda personelimiz azami ilgiyi göstererek ihtiyaçlarınızı sağlıklı bir şekilde gidermeye çalışmaktadır.

Bir cevap yazın