Erkeklerde Gözaltı Bakımı
Kuaför

Erkeklerde Gözaltı Bakımı

Günümüzde sadece kadınlarda değil erkeklerde gözaltı bakımı hususunda özenli davranmaktadır. Yorgunluk, hayatın getirmiş olduğu stresli bir yaşam şekli günümüzde kadın veya erkek ayırmaksızın kişilerin bakım yapmalarını gerektirmektedir. Dolayısıyla gözaltı kremlerinden tutun da maskelere kadar birçok bakım şekli artık erkeklerinde ilgisini çekmektedir.

Yüz kısmında en fazla ilgiye ihtiyacı olan bölgenin gözaltı olduğunu düşünürsek ilk o kısımlara bakım yapılmalıdır. Biz genellikle firmamızı tercih eden müşterilerimize genel sakal tıraşı ve cilt bakımlarının yanı sıra gözaltı bakımlarını da ihmal etmemeleri gerektiğini aktarıyoruz. Sektörde uzun yıllardır var olmanın ayrıcalığını ve güvenini bizlere yaşatan müşterilerimize kaliteli hijyenik şartlarda hizmet vermekteyiz.

Neden Özellikle Göz Çevresine Bakım Yapılmalıdır?

Göz çevresi ve gözaltı, yapısı gereği yüzümüzde ilk yaşlanma belirtileri gösteren kısımlardır. Dolayısıyla bu bölgeler ince yapıda ve asla tahrişe yer verecek şekilde silinmemelidir.

Yumuşak hareketlerle nazikçe temizlenmeli ve kişinin yapısına uygun bir gözaltı kremi uygulanmalıdır. Genellikle müşterilerimize özellikle yaz aylarında hassas göz çevresini daha iyi koruyabilmeleri adına güneş gözlüğü kullanmalarını tavsiye etmekteyiz.

İstanbul ve çevre illerde usta berber olarak akla gelen ilk kuaför salonlarından biri olmanın gururunu yaşamaktayız. Bu nedenle mekanımıza gelerek tüm bakım hizmetlerimizi firmamız çalışanlarından talep edebilirsiniz.

Erkeklerde Gözaltı Bakımı
Erkeklerde Gözaltı Bakımı

Salonumuzda Verilen Hizmetler Nelerdir?

İstanbul’da erkek kuaför salonu denildiğinde ilk akla gelen isimlerden biri olmaktan mutluluk duymaktayız. Profesyonel bir ekiple kaliteli bir berber hizmeti vermekteyiz. Bugüne dek hiçbir müşterimizle hizmet hususunda sıkıntı duymadan karşılıklı anlayış içinde yolumuza devam etmekteyiz.

Erkek berberi olarak hizmet verdiğimiz salonumuzdan şu hizmetleri talep edebilirsiniz:

  • Saç ve sakal tıraşı, bakımı
  • Cilt, gözaltı bakımı
  • Manikür ve pedikür

Tüm bu hizmetler deneyimli kişiler tarafından salonumuzda verilmektedir.

Berber Sektöründe Hijyen Önemli midir?

Her sektörde olduğu gibi berber salonlarında da hijyene önem verilmelidir. Salonumuzda bu anlamda tüm yasal gereklilikler dikkate alınarak misafir kabul edilip, sağlık kurallarına uygun hizmet sunulmaktadır.

Bizimle İletişim?

İstanbul’da usta berber olarak tanınan işletmemizin web sitesi üzerinden randevu talep edebilir ve dilediğiniz bakım hizmetini alabilirsiniz.

Bir cevap yazın