Erkeklerde Manikür Pedikür
Kuaför

Erkeklerde Manikür Pedikür

Dış görüntüsüne ve kişisel bakımına önem veren erkeklerde manikür pedikür bakımı düzenli olarak yapılmalıdır. Ayrıca manikür ve pedikür sadece estetik amaçlı değil sağlık için de gerekli olabilir. Hijyenik bir ortamda ve doğru tekniklerle yapılmış iyi bir el-ayak bakımı ile ölü derilerden arınmış çatlaksız topuklara ve bakımlı ellere kavuşmak mümkündür. Manikür ve pedikürün steril bir ortamda ve usta kişilerce yapılması el ayak sağlığı açısından büyük önem taşır.

Manikür ve El Bakımı

Ellerimizle gün içinde sayısız yere dokunuyor birçok kimyasal maddeye maruz kalıyoruz. Bunun için erkek berberi ve bakım merkezimizde, yıpranan ve kuruyan elleriniz için en uygun bakım işlemlerini profesyonel ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Tecrübeli manikür ekibimiz tırnaklardaki ölü deriyi temizleyerek gerekli tırnak ve el bakımlarınızı uyguluyor. Tırnak bakımı ve el onarıcı kremlerimizle manikür işleminizi mümkün olan en kısa sürede tamamlıyoruz.

Ayak Bakımı

Vücudun yükünü tüm gün üzerinde taşıyan ayaklarınız için kuaför salonumuzda eşsiz bir bakım ve onarım deneyimi sunuyoruz. Pedikür bakımımız ile ayaklarınızda ağrısız ve acısız bir şekilde rahatlık hissi yaşatıyoruz. Batık tırnak, mantarlı tırnak bakımı, şeker hastalarına özel tırnak bakımı ve topuk bakımlarıyla hijyenik ve kusursuz bir pedikür uygulaması yapıyoruz. Ortalama 1-1,5 saatlik pedikür bakımızda isterseniz ayak masajı ve sıcak sulu ayak spası da dâhil edebilirsiniz.

Erkeklerde Manikür Pedikür
Erkeklerde Manikür Pedikür

Spalı Pedikür Uygulaması

Yoğun derecede yıpranmış ve nasır oluşumuna meyilli ayaklar için uyguladığımız ayak spası, ayak bakım kalitesini artırır ve yapılan pedikürün uzun süre kullanımına olanak sağlar. Peki, spa eşliğinde manikürü nasıl yapıyoruz?

  • Ayaklarınızı uygun sıcaklıkta su içinde bir süre bekletiyoruz.
  • Ayaktaki ölü derilerden kurtulmak için özel tuzlu bir solüsyon ile ovularak soyma işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Tırnak çevresindeki derileri temizliyoruz.
  • Tırnaklarınızı törpüyle şekillendirerek kısaltıyoruz.
  • Ayak temizlik işlemlerinin ardından, rahatlık ve ferahlık hissi için özel bakım yağlarıyla masaj yapıyoruz.

Merkezimizde saç ve sakal işlemleriniz için usta berber ve manikür pedikür işlemleriniz için de deneyimli manikür pedikür elemanları ile hijyenik ve kaliteli hizmet sunuyoruz.

Manikür Pedikür Hangi Sıklıkta Olmalı?

Manikür ve pedikür işlemleriniz sizin uygun gördüğünüz sıklıkta yapılabilir. Herhangi bir tırnak ya da sağlık sorunu bulunmuyorsa manikür işlemlerinizi iki haftada bir, pedikürü ayda bir yaptırmak uygundur. Berber salonumuzda her tür el ve ayak bakımlarınız profesyonel ekibimiz sayesinde yapılır.

Bir cevap yazın