Erkeklerde Popüler Saç Kesimleri
Kuaför

Erkeklerde Popüler Saç Kesimleri

Konumuz erkeklerde popüler saç kesimleri oldukça merak edilen bir husustur. Çünkü genel olarak erkeklerin çoğu kısa saça sahiptir ve şekil bakımından kadınlara nazaran çok geniş bir yelpaze yoktur. Fakat bu algı eskide kalmıştır, günümüzde model sayısı artmıştır.

Üstler Uzun Yanlar Kısa

Bu model en çok tercih edilenlerden biridir. Özellikle düz saçlı erkekler tercih eder. Üstü daha uzun bırakır, yanları ise kısa keser veya sıfıra vurur. Bu sayede yanlar kabarmaz ve daha sakin bir hava katılır. Bu modelde üst taraf daha uzun olduğu için geriye doğru da taranabilir, bunun için saç spreyi kullanılabilir. Üstler bayağı uzun bırakılırsa arkaya doğru toplanabilir, bu oldukça popüler bir modeldir.

3 Numara

Her zaman popülerliğini koruyan bu model asla eskimez. Erkekler bu modeli en çok rahat etmek, dökülme ve kırılma varsa tercih eder. Herkesin cesaret edebileceği bir model değildir çünkü yakışma konusunda zorluk yaşanabilir. Kesimde ise direk makine kullanılır, oldukça basittir. Kafa yapısıyla doğru orantılı olduğu için önce buna bakılmalıdır. Kafanın arkası yuvarlak veya ovalsa bu model yakışacaktır.

Çizik Attırmak

Bu modelde her sene popülerliğini korumaktadır ve yaptırmak isteyenlerde ciddi artış gözükmektedir. Saçın yanına çizik atılır yani orası tamamen kazınır. Biraz daha üstleri uzun olanlar için uygundur, yanlar 3 numara olabilir. Bu modelde üst saçlar çiziğin olduğu yönün tersinde taranır ve yatırılır. Bu sayede saça verilen şekil daha çok belirgin olur.

Kaliteli Bir Erkek Kuaförü

Tüm bu modeller kaliteli bir erkek berberi sayesinde gerçekleştirilir. Ertuğrul Demir olarak her anlamda en iyi hizmeti vermekteyiz.

Usta berber unvanına sahip çalışanlarımız engin tecrübelerini gelen müşterilerine aktarmaktadır. Müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır, nasıl bir saç modeli istiyorsanız aynısı gerçekleştirilir fakat hata varsa düzeltilir ve en iyi sonuç elde edilir.

Berber seçiminde dikkat edilmesi gerekenler;

  • Kalite ve tanınan bir kuaför
  • İyi hizmet, güler yüz
  • Hijyen ve temizlik
  • Tecrübeli çalışanlar

Tüm bunlar bizde mevcuttur, ayrıca yüz şekline göre kaş modelleri gibi farklı hizmetlerimizde bulunmaktadır. Erkeklerde Popüler Saç Kesimleri makalemizi beğendiğinizi umuyoruz.

Bir cevap yazın