Erkeklerde Saç Cilası Nasıl Uygulanır?
Kuaför

Erkeklerde Saç Cilası Nasıl Uygulanır?

Günümüzde kadınlar kadar erkeklerde saç cilası yaptırmaktadır. Bu saç bakımı ve saç boyama işlemlerinden sonra uygulanan saç cilaları hiç kuşkusuz ki saçları daha parlak ve sağlıklı bir görünüme kavuşturmaktadır.

Saçlarının şekil almamasından yakınan her erkek için kolaylıkla saç cilası uygulaması yapılabilir. Saç cilasından sonra saçlar daha bakımlı, canlı bir görünüme sahip olacaktır.

Saç cilası genellikle kadınların saç rengini korumak için yaptırdıkları bir uygulama olsa da erkeklerde saç cilasını çok fazla tercih etmektedirler.

Saç cilası erkek berberi tarafından erkeklere uygulanmakta ve bakımlı saçlara sahip olunması açısından tavsiye edilmektedir.

Saç Cilası Uygulamasından Sonra Erkeklerin Saçında Yıpranma Oluşur Mu?

Saç cilası uygulaması son yıllarda sıklıkla erkeklerinde tercih ettiği saç işlemlerinden birisidir. Bu işlem genel olarak saç boyama işlemlerinden sonra saçın parlaklığını koruması için ve saç renginin tam olarak oturması için yapılmaktadır. Saç boyama işleminin sonuç itibariyle kimyasal bir işlem olduğunu düşünürsek saç cilasıyla da oluşan yıpranmaların aza indirgenmesi hedeflenir.

İstanbul’da usta berber kategorisinde akla gelen işletmelerden birisiyiz. Genç bir kurucusu olmasına rağmen işletmemiz tüm müşterileri tarafından bu şekilde anılmaktadır. Sektörde alanında profesyonel bir kadro ile hizmet sunmaktayız. Genellikle salonumuza gelen müşterilerimize saç bakımı ve sonrası konusunda bilgilendirme yapar ve kişinin ihtiyacına yönelik hizmet sunarız.

Saç cilası doğrudan kişinin saç yapısına zarar vermez. Uzman bir kişi tarafından uygulandığı taktirde saçlarda ki yıpranmaları azaltır.

Erkeklerde Saç Cilası
Erkeklerde Saç Cilası

Cila Sonrası Saç Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Saç cilası uygulandıktan sonra salonumuzdaki uzman kişilerden saç bakım hizmeti alarak uzun süre saçınızın parlaklığını koruyabilirsiniz. Kuaför salonumuzda dilediğiniz tüm bakım hizmetlerini alabilirsiniz.

Şu hizmetler verilmektedir:

  • Saç boyası ve cilası
  • Saç sakal kesimi
  • Manikür, pedikür
  • Cilt bakımı

Tüm bu hizmetleri alanında profesyonel olan ekibimizden alabilirsiniz.

İşletme İle İletişim

Profesyonel berber salonumuzla iletişime geçerek profesyonel saç bakım hizmeti alabilirsiniz. İletişim numarasını kullanarak randevu oluşturmanız yeterlidir.

Saç Cilası Fiyatları

Bu işlemde fiyatlar uzman kuaför salonlarına göre farklılık göstermektedir. İletişim numarasından fiyat alabilirsiniz.

Bir cevap yazın