Erkeklerde Saç Ekimi
Kuaför

Erkeklerde Saç Ekimi

Saç ekimi özellikle ülkemizde saçı olmayan, dökülen veya çıkmayan erkekler tarafından çok sık tercih edilmektedir. Sadece ülkemizden değil farklı ülkelerden gelenlerde vardır, Türkiye bu sektörde öncü rolünü üstlenmektedir. Konumuz erkeklerde saç ekimi uygulaması için kaliteli yerlerin seçilmesi çok önemlidir.

Saç Ekimi Nedir?

Ense kökünden saç kökleri alınır ve saç dökülmesi yaşanan yerlere uygulanır. Farklı yöntemlerde mevcuttur fakat en çok uygulanan enseden saç almaktır. Teknolojik imkanların gelişmesi ile beraber saçlı bir görüntüye sahip olmak artık herkes için mümkündür. Acısız, hızlı ve kolay bir şekilde halledilir. Saç dökülmesi genetik olarak erkeklerde daha sık görüldüğü için kadınlara nazaran erkekler daha sık tercih eder.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Saç ekimi yaptıracak olan kişiler bazı noktalara çok dikkat etmelidir. Bunlardan biri yaptırmadan 1 hafta önce alkolü ve sigarayı bırakmalıdır. Saçlar temiz olmalıdır, jöle gibi ürünler sürülmemelidir, ekim yapılacak gün kafeinli içecekler tüketilmemelidir. Saç ekimi yapılacak olan merkez iyice araştırılmalıdır. Sağlık ile alakalı olduğu için kalite, temizlik ön planda olmalıdır. Gerekli koşullar sağlandıysa işlem 6-9 saat sürer.

Saç Ekimi
Saç Ekimi

Fiyatlar

Ülkemiz bu konuda liderdir, fiyatlarda her bütçeye uygun bir şekilde ayarlanmıştır. Diğer ülkelerden gelenler kendi ülkelerine nazaran daha ucuz olduğunu savunmaktadır.

Fiyatları etkileyen faktörler şu şekildedir;

  • Kişinin ihtiyaç duyduğu saç kökü sayısı
  • Saçların kalitesi
  • Nakil yapılacak saç kökü sayısı
  • Saç ekiminin yapılacağı klinik
  • Doktorun uzmanlığı ve tecrübe yılı
  • İşleme gösterilen o dönemki talep

Tüm bu etkenler saç ekim fiyatları üzerinde etkilidir.

Kaliteli Firma Seçimi

Ertuğrul Demir olarak kaliteli bir erkek kuaförü seçmek isteyenlerin yanındayız. Erkeklerde saç ekimi konusunda uygun fiyat yüksek kalite ve mükemmel sonuçlar ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktayız.

Kuaför seçimi bu uygulama için oldukça önemlidir, tanınmayan yerlerde yaptırmak riskli olabilir. Bünyemizde bulunan uzman kadro ve tecrübeli eller sayesinde acısız ve hızlı bir şekilde işlem gerçekleştirilir.

En iyi erkek berberi olmamızdaki başlıca sebeplerden biri gelen müşterileri dinliyor olmamızdır, onların istekleri doğrultusunda sadece saç ekimi değil saç-sakal işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul kuaför olarak en merkezi şehirdir ve bizim de mekanımız İstanbul’da bulunmaktadır.

Bir cevap yazın