Keratin Saç Düzleştirme İşlemi
Kuaför

Keratin Saç Düzleştirme İşlemi

Saç bakımı için keratin saç düzleştirme işlemi keratin saç düzleştirme işlemi son dönemlerde oldukça popüler hale gelmiştir. Kadınlar kadar erkekler de saç bakımına ve görüntüsüne önem vermektedir. Bu işlemin normal düzleştirme işlemine göre farkı, uzun süre kalıcı olmasıdır. Biraz masraflı ve uzun süren bir işlemdir. Seçtiğiniz berbere dikkat etmelisiniz. Bu tarz işlemler, profesyonel teknikler istemektedir. Bu yüzden usta berber olarak bizim sitemizi mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Erkekler İçin Saç Bakımı

Bakımlı saçlara sahip olmak isteyen erkekler için profesyonel saç bakımı tavsiyeleri hakkındaki yazılar için bizim İnternet adresimizi ziyaret etmelisiniz. Bunun yanı sıra saç bakımı ve saçlara dair işlemler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Profesyonel bir berber bulmak kolay değildir. Keratin ile saç düzleştirme işlemi için de bize gelebilirsiniz.

Keratin Saç Düzleştirme İşlemi
Keratin Saç Düzleştirme İşlemi

Keratin İşlemi Nasıl Yapılır?

Keratin ile saç düzleştirme işleminin dikkatli bir şekilde ve doğru tekniklerle uygulanması gerekmektedir. Her kuaför bu işlemi yapamaz.

Keratin saç düzleştirme işleminin adımları ise şunlardır;

  • Saç kesimi
  • Saç modeli
  • Fön çekimi
  • Keratin sürme
  • Saçları sabitleme
  • Bekleme süreci

Bunlar keratin işleminin adımlarıdır. Öncelikle saçlarınız istediğiniz şekilde kesilir ve modeli uygulanır. Daha sonra hafif şekilde bir fön çekilir. Sonra keratin sürülür ancak keratin sürülürken saç derinize gelmemesine ayrıca özen gösterilir. Saç derisi için zararlıdır. Daha sonra saçlarınız mandallar yardımıyla sabitlenir.

Sonra saçlarınız ilaçlı şekilde yarım saat beklersiniz. Yarım saatlik bekleme sürecinden sonra saçlarda sertleşen keratin ile birlikte saçlara fön çekilir. Sonra düzleştirilir. Bu işlemden sonra saçlarınız güzelce yıkanır ve son kez fön çekilir. Böylece saç düzleştirme işleminiz tamamlanmış olur.

Keratin İşlemini Kimler Tercih Eder?

Keratin saç düzleştirme işlemini genellikle saçları dalgalı ve çok dağınık görünen erkekler tercih etmektedir. Böylece daha bakımlı ve düzgün saçlara sahip olabilirsiniz. Siz de profesyonel ve bakımlı saçlar için elit bir erkek berberi olarak bizi tercih edebilirsiniz. Sitemizi ziyaret etmek isterseniz ertugruldemir.com bu adresi ziyaret edebilirsiniz. Bizden memnun kalacağınıza eminiz. En kısa zamanda bekliyoruz.

Bir cevap yazın