Oval Yüz Şekli Erkek Saç Modelleri
Kuaför

Oval Yüz Şekli Erkek Saç Modelleri

Saç modelleri mutlaka yüz şekline göre olmalıdır. Nasıl ki her giyim tarzı her insan için uygun değilse, saç tipi de yüzünüz için uygun olmayabilir. Oval yüz şekli olan kişilere pek çok tipi yakışır. Bu yüzden oval yüz tipine sahipseniz şanslı olduğunuzu düşünebilirsiniz.

Yüz Şekillerine Göre Saç Kesimi

Herkesin yüz şekli birbirinden farklıdır. Saç kesimi için mutlaka saç yapınız kadar yüz şekliniz de göz önünde bulundurulmalıdır. Oval, kare, yuvarlak, üçgen, dikdörtgen gibi farklı yüz şekilleri bulunmaktadır.

Oval Yüz Saç Kesimi

Saç kesiminin belirli bir süre kalıcılığı bulunmaktadır ve bu nedenle doğru modeli seçmek oldukça önemlidir. Saç modelinizi değiştirmeye karar verdiğinizde, berberinizle birlikte mutlaka doğru modeli seçmeniz gerekiyor. Bu sayede gerçekten size en iyi yakışacak saç modeline sahip olabilirsiniz. Usta berber arkadaşlarımız sayesinde sizin için en doğru saç kesimini belirleyerek uygulamasını yapıyoruz.

Oval bir yüz tipine sahipseniz bu konuda oldukça şanslı grupta sayılırsınız. Bu yüz tipine birçok farklı saç modeli yakışıyor, saç kesimi ve modeli konusunda zorlanmadan uygulama yapılabilir. Sakal kullanmayı pek sevmiyorsanız, sakal kullanmak zorunda da kalmazsınız.

Saç Modeli Kesiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Doğru saç kesimi için dikkat edilmesi gereken pek çok husus bulunuyor. Deneyimli erkek berberi olarak size en doğru hizmeti vermek adına bu hususlara en doğru şekilde dikkat ediyoruz.

Doğru saç kesimi için;

  • Yüz hatlarına olduğu kadar kafa yapınıza da uygun model seçimi yapılmalı
  • Saç modelinizin saç yapınıza uygun olması gerekir
  • Günlük kullanım için rahat bir model tercih etmelisiniz
  • Belirli aralıklarla mutlaka saçınıza gerekli bakımı yaptırmalısınız
  • Saç modelinizin sakal tarzınızla uyumlu olmasına özen göstermelisiniz

Saç modeli seçerken birçok unsuru göz önünde bulundurmanızda yarar var. Deneyimli kuaför ekibimiz size her konuda gerekli desteği en iyi şekilde sağlayacaktır.

Oval Yüz Şekli Erkek Saç Modelleri
Oval Yüz Şekli Erkek Saç Modelleri

Hijyen ve Sağlık Koşulları

Deneyimli berber çalışan ekibimiz, hijyen koşullarına uygun olarak en iyi şekilde size hizmet vermeye devam ediyor. Çalışanlarımız siz değerli misafirlerimizin sağlığını tehlikeye atmadan en doğru şekilde hizmet sunuyor ve bunun için hijyen kurallarını en iyi şekilde uyguluyor. Saçlarınızın özenli bir şekilde kesilmesi, bakımı ve diğer tüm hizmetler için bizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın