Saç Şekillendirme Yöntemleri
Kuaför

Saç Şekillendirme Yöntemleri

İnsanlar kadın olsun erkek olsun giydikleri kıyafete ve bulundukları ortamlara uygun olacak şekilde saç şekillendirme yöntemleri kullanarak saçlarında istedikleri tarza getirmektedirler. Saç şekli giyilen kıyafete ters düşerse ortaya çıkan görüntü hoş olmayacaktır.

Bu nedenle saç bakımı ve verilen şekil de önemlidir. Eskiden saç bakımı ve modelleri sadece bayanların ilgi alanıyken günümüzde en az bayanlar kadar erkekler de bu konuya ilgi göstermekte ve saç bakımı yapmaktadırlar. Piyasada saç bakımı, kesimi ve model verilmesi gibi işlerle ilgilenen ve bu işi profesyonel anlamda yapan kişiler vardır.

Bu işi meslek edinmişlerdir. Bayanlara saç ve saça dair her konuda hizmet veren kişilere kuaför denmektedir. Erkeklere saç ve saç bakımı konularında hizmet verenlere ise berber ismi verilmektedir.

Berberlerin Verdikleri Hizmetler

Bilindiği gibi günümüzde artık en az bayanlar kadar erkeklerde saçlarına önem verirler. Sadece saç konusu değil el ve ayak bakımına da önem vermektedirler. Bu nedenle de baylara saç konusunda hizmet veren berberlere her zaman ihtiyaç duyulmaktadır.

İşte biz de saç ve saç bakımı konularında beylere hizmet vermek üzere kurulan bir işletmeyiz. Ertuğrul Demir adı ile erkek berberi olarak hizmet vermekteyiz.

Ertuğrul Demir olarak verdiğimiz kaliteli hizmetleri şöyle sıralayabiliriz:

  • Tabi ki verdiğimiz hizmetlerin başında saç ve sakal tıraşı gelmektedir.
  • El ve ayak bakımı
  • Yüz ve cilt bakımı verdiğimiz diğer hizmetlerdir.
Saç Şekillendirme Yöntemleri
Saç Şekillendirme Yöntemleri

Kullandığımız Ürün ve Malzemeler

Öncelikle belirtmekte fayda vardır ki kullandığımız ürünlerin kesinlikle kalite standartlarına uygun olmasına dikkat etmekteyiz. Bu bizim için çok önemlidir. Çünkü biz müşteri memnuniyetini işletmemizin amacı olarak yani firma politikası olarak benimsedik.

Kimlerle Çalışıyoruz?

Biz işini aşkla yapan bir ekiple ve teknolojik gelişmelere göre sürekli güncellediğimiz bir ekipmanla çalışmaktayız. Usta berber arkadaşlarımız sizlere üstün kaliteli hizmetler vermektedirler. Bize gelen müşterilerimiz aslında bizler müşterimiz gözüyle bakmayız.

Onlar bizim misafirlerimizdir gözüyle gördüğümüz için onların mutlu ve memnun ayrılmalarını çok fazla önemsemekteyiz. Erkek berberi elemanlarımız ise işlerinde uzman olduklarından saçlarınızı onlara güven içinde bırakabilirsiniz. Siz sadece istediğiniz kesim modelini söyleyin. Gerisi usta ekibimizin uzmanlığına kalsın.

Bir cevap yazın