Saçları Canlı ve Gür Göstermenin Yolları
Kuaför

Saçları Canlı ve Gür Göstermenin Yolları

Saçlar hem erkek hem de kadınların en çok değer verdiği parçalardan biridir, saçları canlı ve gür göstermek ise dış görünüşü oldukça fazla etkiler. Çünkü ince telli saçlar daha çabuk kırılır ve yıpranır. Hem yüze daha fazla yapışır hem de dolgun görünüm oluşmaz. Gür ve canlı saç demek sağlıklı ve bakımlı saç anlamına gelir. Birkaç kolay adım ile saçlarınızı daha bakımlı hale getirebilirsiniz. Ertuğrul Demir olarak misyonumuz ve vizyonumuz tamamen sizi düşünmek, bakımlı hale getirmek ve mutlu ayrılmanızı sağlamaktır.

Kısa Tutun

Saçları kısa tutmak her zaman daha dolgun görünmesine yardımcı olacaktır. Bu ilk başta saçma bir fikir gibi gelebilir, fakat saçları düzenli kestirme sonucunda kökler güçlenir ve ince teller yavaş yavaş kalınlaşmaya başlar. Ne kadar kalın tel o kadar gür saç anlamına gelir. Kısa saç her zaman daha canlı ve sağlıklı bir görünüm sunar. Kestirirken stilinize uygun bir model tercih edebilirsiniz. Birkaç defa düzenli kestirdiğiniz taktirde değişimi görebilirsiniz.

Masaj

Kafa derisine masaj yapmak oldukça sağlıklı bir harekettir. Kan dolaşımını hızlandırır ve saçların daha hızlı, canlı bir şekilde çıkmasını sağlar. Dairesel hareketlerle yapılan masaj esnasında birde saçı besleyici ürünler kullanırsanız birkaç ay içinde gür ve canlı saçlara sahip olabilirsiniz.

Saçları Canlı ve Gür Göstermenin Yolları
Saçları Canlı ve Gür Göstermenin Yolları

Doğru Kesim

Saçları kısa tutmak dışında birde doğru kesim uygulamak önemlidir. Eğer ki yüz ve saç tipinize uygun bir kesim gerçekleşmezse saçlar cansız görünür, gür görünmekten ziyade daha ince ve basık durur. Özellikle ince telli saçlarda kesim çok önemlidir, dolgun bir görünüm için aralara ufak katlar atılabilir. Tüm bunlar kaliteli bir Kuaför veya berberin aklına gelecek yöntemlerdir.

Kaliteli Kuaför Seçimi

Saçlarınızı korumak sizin elinizde fakat kaliteli, tecrübeli bir berber ile daha canlı ve gür saçlara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bünyemizde bulunan, işinin ehli çalışanlarımız her türlü eğitimi almıştır. Kullanılan ürünlerin hepsi 1. sınıf kalitededir.

Saç ve yüz tipi önce incelenir, müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Usta berber vasfında olan kişiler neyi nasıl kullanacağını daha iyi bilir.

  • Makas tutmak
  • Saç tipine göre kesimler
  • Doku verici spreylerin neler olduğu
  • Tarak kullanımı

Gibi detaylar sadece kadınlar için geçerli değildir. Erkek berberi de bunları bilmeli ve uygulamalıdır. Saçları canlı ve gür göstermek konusunda bu makalede detaylıca bilgiler verdik.

Bir cevap yazın