Saçların Tel Tel Olması ve Çözümü
Kuaför

Saçların Tel Tel Olması ve Çözümü

Erkeklerde saçların tel tel olması problemi gerçekten can sıkıcı bir sorundur ve hoş görünmez. Saç bakımı kadınlar için ne kadar önemliyse erkekler için de o kadar önemlidir. Saç kesimi, saça şekil verme, şekillendirici ürünler kullanma işlemlerinden önce bakımlı, sağlıklı ve temiz saçlara sahip olmak gerekir. Doğru saç bakımı adımlarıyla siz de mükemmel görünen saçlara sahip olabilirsiniz.

Saç Bakımı

Kusursuz bir saç bakımı için usta berber olarak size birkaç tavsiyemiz olacak.

Bu tavsiyeler şunlardır;

  • Saçları 2-3 günde bir yıkamak
  • Saç bakım kremi kullanmak
  • Saç maskesi yapmak

Bu adımları uygularsanız, saçlarınız tel tel olmaz ve daha sağlıklı görünür. Siz de kaliteli bir berber arıyorsanız mutlaka bize uğrayın.

Saç Yıkama İşlemi

Saç yıkamak için saçlarınıza uygun şampuanı seçmelisiniz. Fazla şampuan kullanmamalısınız. Saçlarınızı çok sıcak suyla yıkamanız iyi olmaz. Soğuk su kullanmak da çok sağlıklı değildir. Ilık su ile saçlarınızı yıkamalısınız. En son soğuk su ile durulayın ve saçlarınızın daha canlı görünmesini sağlayın. Profesyonel bir erkek berberi olarak, saçlarınızı böyle yıkamanızı tavsiye ediyoruz.

Saç Bakım Kremi

Saç yapınıza göre krem almalısınız. Yağlı ya da kuru saçlara özel olan kremlerden almalısınız. Kremden çok az kullanmalısınız. Saç bakım kremini haftada 1 kere uygulamanız yeterlidir. Fazla krem kullanırsanız, hem durulamanız zor olur hem de saçlarınız daha fazla yağlanır. Saç bakım kremi için dilerseniz bir kuaför tavsiyesi alabilirsiniz.

Saçların Tel Tel Olması ve Çözümü
Saçların Tel Tel Olması ve Çözümü

Saç Maskeleri

Saç yapınıza göre aylık maskeler hazırlayabilirsiniz. Kendiniz yapmak istemezseniz kozmetik mağazalarından maske satın alabilirsiniz. Bu maskeler saçlarınızı canlandırır ve güçlendirir. Dilerseniz bize gelip dilediğiniz bakımı yaptırabilirsiniz.

Usta Berber

Oldukça profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Tüm temizlik önlemlerimizi aldık ve size her türlü hizmeti sunmak için hazırız. Saç bakımı haricinde saçlarınızı kusursuz bir şekilde kesip, dilediğiniz şekli verebiliriz. Her şeyin başı sağlık olduğundan dolayı oldukça titiz çalışıyoruz. Saçların haricinde size sunduğumuz hizmetler arasında, cilt bakımı, manikür, pedikür ve sakal tıraşı hizmetlerini de sunmaktayız. İstediğiniz işlemi en güzel şekilde yapıyoruz.

Bir cevap yazın