Sakal Kıran Nedir? Nasıl Düzelir?
Kuaför

Sakal Kıran Nedir? Nasıl Düzelir?

Kıl dökülme hastalığı olarak bilinen Sakal Kıran, sakal bölgesinde belirgin bir şekilde açıklık oluşmasıyla meydana gelir. Bu hastalık sakalların bir anda belirgin bir şekilde dökülmesi ile ortaya çıkar. Dökülme esnasında tedavi edilmez ise yayılmaya devam eder ve ani büyük dökülmeler de meydana gelebilir.

Sağlıklı Sakallar

Sakal erkeklerin estetik görünümümün ayrılmaz bir parçasıdır. Her erkek gür ve bakımlı sakal sahibi olmak ister. Ancak bazı durumlarda bu mümkün olmayabiliyor. Genetik faktörler, hormonal bozukluklar, dış etmenler sakallarınızda istemediğiniz etkiler doğurabilir. Sakal dökülmeleri ciddi bir hastalığın habercisi olabilir düşüncesi tamamen doğru değildir. Bakımsızlık nedeniyle de sakallarınız kötü görünebilir. Erkek berberi sayesinde sakallarınız daha bakımlı ve gür görünebilir.

Sakal Kıran

Sakal kıran bir çeşit hastalık olarak bilinmektedir. Erkeklerin sakal bölgesinde oluşan bozuk para büyüklüğünde açılmalar ile ortaya çıkar. Usta berber çalışanlarımız ile bu hastalığınızı kısa sürede tedavi ederek yayılmasını önleyebilirsiniz. Kısa sürede eskisi gibi gür ve sağlıklı sakallarınıza tekrar kavuşabilirsiniz.

Sakal Kıran Nedir? Nasıl Düzelir?
Sakal Kıran Nedir? Nasıl Düzelir?

Sakal Kıran Tedavisi

Sakal kıran tedavisine başlamadan önce mutlaka altında yatan sebeplerin araştırılması gerekmektedir. Tedavi öncesinde altında yatan faktörlerin kaldırılması sonrasında tecrübeli kuaför ekibimiz daha sağlıklı sakallar için size en uygun işlemi gerçekleştirecektir. Bakımlı sakallar sizi daha mutlu edecektir.

Kortizon Tedavisi

Kortizon tedavisi hem iğne hem de hap yöntemi ile yapılır. Dermotoloji uzmanları tarafından yapılan bu uygulama sonrasında daha iyi sonuçlar almak için mutlaka berber yardımı ile sakallarınıza bakım uygulatmanız da yarar var. Bu sayede tekrar çıkan kıllarınız daha güçlü ve sağlıklı olacaktır. Ayrıca sarımsak, aloe vera, sakal ekimi, soğan suyu diğer uygulamalar arasında yer almaktadır. Güçlü ve sağlıklı sakallar için yapmanız gereken düzenli olarak bizimle iletişime geçmeniz ve deneyimli ekibimizden faydalanmanız.

Kuaför Berber Hizmeti

Kaliteli ve güvenilir hizmet almak isteyen tüm müşterilerimiz bizimle iletişime geçebilir. Birbirinden deneyimli ve işinde uzman olan çalışanlarımız size en iyi hizmeti sağlayacaktır. Dilerseniz saatli hizmet alarak zamanınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Merkezimizde tüm bakım hizmetleri gerçekleşmektedir.

Bir cevap yazın