Tahriş Etmeden Sakal Tıraşı Nasıl Olunur?
Kuaför

Tahriş Etmeden Sakal Tıraşı Nasıl Olunur?

Erkekler için sakal tıraşı büyük bir önem taşımaktadır. Erkekler sakal tıraşı için usta berber tercih etmek isterler. Ancak iyi bir berber salonu bulmak oldukça zordur. Siz de etkili bir sakal tıraşı olmak istiyorsanız tahriş etmeden sakal tıraşı nasıl olunur? Tahriş etmeden sakal tıraşı tavsiyelerimizi uygulamalısınız.

Profesyonel Tavsiyeler

Sizler için usta bir erkek berberi olarak, tıraş olacaklara şu adımlarla tıraş olmalarını önermekteyiz;

  • Sıcak duş alın
  • Peeling yapın
  • Tıraş kremi uygulayın
  • Jileti aşağı doğru kullanın
  • Kısa ve yavaş yavaş jilet sürün
  • Çene ve boynu en son tıraş edin
  • Yüzünüzü soğuk suyla yıkayın
  • Tıraş sonrası bakım yapın

Bunlar doğru tıraş adımlarıdır. Sıcak duş alarak cildinizi yumuşatın. Daha sonra peeling ürünüyle peeling yapın ve mutlaka cilt tipinize uygun bir tıraş kremi kullanın. Jileti tüylerin tersine sürerseniz tahriş olabilir o yüzden aşağı doğru sürün. Jileti kısa ve hafif hareketlerle kullanın. Çene ve boyun kısmını da tamamladıktan sonra yüzünüzü soğuk suyla yıkayın ve tıraş sonrası kolonya kullanın. Ancak alkolsüz olması sağlık açısından daha iyi olacaktır.

Tahriş Etmeden Sakal Tıraşı Nasıl Olunur?
Tahriş Etmeden Sakal Tıraşı Nasıl Olunur?

Berber Salonumuz

Eğer kaliteli bir tıraş olmak istiyorsanız profesyonel bir kuaför olarak bizi tercih etmelisiniz. Son derece hijyenik salonumuz ve donanımlı ekibimizle dilediğiniz hizmetleri size sunmaktayız. Size sunduğumuz hizmetler arasında, yüz bakımı, cilt bakımı, manikür, pedikür ve saç, sakal tıraşı bulunmaktadır. Bunların yanı sıra dilerseniz size erkekler için profesyonel saç bakımı tavsiyeleri de verebiliriz.

Hijyeniklik ve Pratiklik

Günümüz şartlarında kaliteli bir berber olarak size en hijyenik hizmetleri sunmaktayız. İstanbul’un en popüler mekanları arasında yer almaktayız ve sizleri de salonumuza bekliyoruz. Temizlik konusunda asla tereddüttünüz olmasın. Personelimiz size her zaman güler yüzlü ve ilgili davranır. İstediklerinizi açıkça bize anlatırsanız, biz de size en profesyonel şekilde hizmetlerimizi sunarız. Bakımlı bir erkek olmak artık zor değil. Yüz tipine uygun sakal çeşitleri, saç bakımı ve tıraşı, cilt bakımı ve manikür pediküre kadar her şey salonumuzda size eksiksiz bir şekilde sunulmaktadır.

Bir cevap yazın